Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола, е сигурен, че "небесносините" биха били перфектен клуб и без неговото присъствие.
"Ако остана в Сити, всичко ще бъде перфектно. И ако напусна клуба, също ще бъде перфектно. Знам колко са силни и колко добри решения вземат", коментира Гуардиола пред Скай Спортс.
Договорът на испанеца с клуба от Манчестър е до лятото на 2023 година. След 7 кръга на Висшата лига клубът е на второ място със 17 точки. В неделя шампионите играят срещу градския си противник Манчестър Юнайтед.
"В тези мачове не трябва да се влага допълнителна емоция. Хубаво е, че стадионът ще бъде пълен и ще ни подкрепя. Важното е, че напрежението е върху противника. Ние трябва да дадем най-доброто, за да спечелим. Иначе би било трудно да победим. Хубаво е, че публиката ни е активна, защото това не е просто един футболен двубой", каза още цитираният от БТА Пеп Гуардиола.








Кампанията "Кошница с грижа" се разраства с още пет големи магазина
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Захарова се присмя на Стармър след оставката, прати го да коси трева в Русия
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
Тригодишно дете почина в Пловдив, задавило се е
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Коментари
Напиши коментар14:17 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар